0
0
0

Магнітний конструктор - Будиночок 49 деталей (Magformers LQ632)

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Magformers
  • Артикул: LQ632
  • Наявність: Є в наявності
545.00грн.

Магнітний конструктор - Будиночок 49 деталей (Magformers LQ632) - аналог легендарного конструктора Magformers. Деталі конструктора – це квадратні рамки із вбудованими магнітами. Достатньо наблизити деталі одна до одної, і вони з'єднуються між собою, утворюючи плоскі чи об'ємні конструкції. Повертаючись, залежно від необхідного полюса, магнітні деталі рівномірно притягуються одна до одної, утворюючи правильні геометричні форми.

Конструктор буде дуже цікавим і корисним для малюків. За допомогою магнітного конструктора можна вивчити геометричні форми та кольори, розвинути фантазію та креативність, покращити моторику та координацію рук. Деталі конструктора зроблені з міцного та гладкого різнокольорового пластику. Відсутність дрібних деталей та гострих кутів дозволяє використовувати конструктор для ігор найменших дітей.

З деталей конструктора можна зібрати безліч геометричних фігур. А також, використовуючи додаткові деталі з набору, можна будиночки різної конструкції.Кількість деталей: 49 шт (24 магнітних; 25 пластикових деталей)

< span style="text-decoration: underline;">Розмір фігурок: ребро квадрата 6,5 см; ребро трикутника - 5,5 см

Розмір упаковки: 28 х 36 х 6,5 см< /p>

Рекомендований вік: від 2 років.

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.