0
0
0

Конструктор "Альтернативна енергія - 50 проектів" (REW-K70690)

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Знаток
  • Артикул: REW-K70690
  • Наявність: Є в наявності
755.00грн.

Конструктор "Альтернативна енергія - 50 проектів" (REW-K70690) - цікавий і пізнавальний конструктор для дітей та підлітків.

Для роботи електричних схем не потрібні ні батарейки ні акумулятори - всю необхідну енергію ми отримаємо з елементів, що входять до комплекту. А саме: сонячної батареї, механічного генератора та вітряного генератора. Дитина дізнається, що такий найважливіший фактор, як охорона навколишнього середовища - цілком досяжна мета, якщо люди ширше використовуватимуть природні сили для отримання такої необхідної електрики. Адже від електрики зараз людство дуже залежне, і електростанції, що нині використовуються, шкодять природі, часом, дуже значно. Це дозволяє як збирати, так і розбирати схеми без найменших труднощів, і збирати повторно все нові і нові проекти. інші схеми. До того ж, всі деталі сумісні з іншими наборами Знаток, і їх можна між собою комбінувати.

Конструктор "Альтернативна енергія - 50 проектів" пройшов апробацію в школах та інших освітніх дитячих закладах і заслужив високі оцінки фахівців.

Розмір коробки: 32 х 25 х 6,5 див

Рекомендований вік: від 6 років .

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.