0
0
0

Конструктор "Пересувна лабораторія у джунглях" (арт. 10711)

Хіт продажів!
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Bela
  • Артикул: 10711
  • Наявність: Є в наявності
545.00грн.

Конструктор "Пересувна лабораторія в джунглях" (арт. 10711)
Побудуй та укомплектуй Пересувну лабораторію в джунглях необхідним обладнанням та прямуй до загубленого водоспаду! Лабораторія поділена на три зони. Зліва знаходиться великий дисплей, на якому зображено рельєф місцевості та можливе розташування занедбаного храму. Поруч із дисплеєм поставлено комп'ютер із плоским монітором. Праворуч влаштовано робоче місце зі спеціальним обладнанням, що дозволяє проводити вуглецевий аналіз знайдених артефактів. .

У занедбаному храмі, розташованому поблизу водоспаду, за листом тропічної рослини ховається величезний дорогоцінний камінь. Але дістатися до нього нелегко. Щоб опинитися біля підніжжя кам'яних сходів, що ведуть у таємну залу, слід перетнути невелике водоймище за допомогою ліани, що звисає зі стін храму. За водоспадом ховається голодний крокодил, як тільки він почує, що до його лігва наближається видобуток, то одразу випливе і нападе. Для цього в основі водоспаду зроблено пусковий механізм.

У наборі: фігурка хижої рослини, фігурка крокодила (11 см), фігурка червоного отруйного павука та 4 мініфігруки дослідників джунглів.

Аксесуари: червоний човен-каяк, весло, компас, фотоапарат, мачете, гайковий ключ, склянки з препаратами, рубін, рятувальний жилет, 2 бейсболки та сумка.

Кількість деталей: 465 шт.

Кількість фігурок: 4 шт.

Розмір мобільної лабораторії в зібраному вигляді: 12 х 18 х 6 см.

Розмір упаковки: 41 х 6,5 х 28 див.

Рекомендований вік: від 6 років.

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.