0
0
0

Конструктор Ніндзя - Порт Ніндзяго Сіті (Bela 10941)

-12%
Акція!
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Bela (Китай)
  • Артикул: 10941
  • Наявність: Є в наявності
4 999.00грн.
5 649.00грн.

Конструктор "Ніндзя - Порт Ніндзяго Сіті" (Bela 10941) - унікальний архітектурний комплекс східного типу. Він дозволить поглянути на повсякденне життя мешканців прибережного району під різним кутом.

Порт Ніндзяго Сіті – це багатофункціональний ігровий майданчик з безліччю будівель, приміщень та декоративних елементів. Її фундаментом служить кам'яна основа, до якої прибудований великий протяжністю і оснащений підйомним краном дерев'яний пірс. Акваторія Ніндзяго Сіті з то тут, то там зустрічаються водними рослинами і лататтям є водоймище з прозорою водою. У ньому місцеві жителі ловлять рибу або катаються на човні з подовженою носовою частиною та бежевим навісом. Двоповерхова споруда, розташована в правому крилі Ninjago порту Ніндзяго Сіті, вінчається дахом з високим шпилем. На першому поверсі знаходиться зал картографії та оглядовий майданчик з телескопом для спостереження космічних об'єктів дослідником Ранді. На другому поверсі знаходиться кафетерій Містейк, де можна випити чашку гарячої кави і переглянути пару-трійку свіжих газет. Вона споруджується з кам'яних та дерев'яних блоків та має цокольний поверх. У цоколі будівлі облаштований продуктовий ринок, на якому торгують бананами, зеленню та свіжовиловленою рибою, та майстерня скульптора. Над ними розташовується житловий комплекс з парою двоярусних ліжок, застелених покривалом білих і темно-зелених тонів.

Трьохповерхова споруда, розташована в лівому крилі порту Ніндзяго Сіті, увінчується двосхилим дахом із встановленим трояндовим виносом. Перший поверх будівлі грає номінальну роль і використовується як складське приміщення. Другий поверх служить для відточування бойової майстерності і являє собою сансея Дарета додзе, що знаходиться у віданні. Третій поверх будівлі є однією з головних розважальних зон порту. Зовні стоїть банкомат із продажу прохолодних напоїв. Всередині приміщення розташовується ігрове поле.

Кількість деталей: 3635 шт.

Кількість чоловічків: 13 шт.

Розмір коробки: 58 х 48,5 х 14 см

Рекомендований вік: від 6 років.

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.