0
0
0

Конструктор "Jurassic World - Транспорт для перевезення Тиранозавра" (арт. 69003)

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Китай
  • Артикул: 69003
  • Наявність: Є в наявності
755.00грн.

Конструктор "Jurassic World - Транспорт для перевезення Тиранозавра" (арт. 690037) - блоковий конструктор високої якості, сумісний з деталями з подібними конструкторами інших виробників.

Гігантський динозавр, що мешкав на Землі 65 мільйонів років тому, відноситься до найбільших хижаків: довжина: 13 метрів; зростання: 4 метрів; вага: 8 тонн !

Вантажівка для транспортування Тиранозавра в Світі Юрського періоду, має бути максимально міцною і відповідати найвищим характеристикам за вантажопідйомністю та габаритами. 

На зовнішній вигляд цей транспортний засіб можна віднести до типових моделям. Відмінності помічаються лише при уважному огляді автомобіля. Так, капот у нього зроблений із броні. Міцні матеріали використовувалися і для виготовлення ґрат радіатора, фар і бампера.

Особливий інтерес викликає вантажна платформа. Бортові стінки є каркасом, який за міцністю ідентичний контейнерним. Зверху кузов прикритий надійними стельовими ґратами. При навантаженні динозавра у машини з конструктора опускається одна бічна стінка, а «стеля» перетворюється на опору. strong>В комплекті:

  • вантажівка
  • медична лабораторія,
  • 17 сантиметрова фігурка хижака разом із маленьким динозавриком.

  

Кількість деталей:  ;638 шт.

Кількість чоловічків:  3 шт. + Тіранозавр. 

Розмір коробки: 46 х 30,5 х 8,5 см

Рекомендований вік: від 6 років.

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.