0
0
0

Конструктор Гаррі Поттер - Замок Гоґвортс (арт. 11025)

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Китай
  • Артикул: 11025
  • Наявність: Є в наявності
7 995.00грн.

Конструктор Гаррі Поттер - Замок Хогвартс (арт. 11025) - стане справжньою колекційною знахідкою для всіх фанатів саги про юного хлопчика-чарівника. Саме в цьому наборі дизайнери відтворили практично реальний масштаб замку Гоґвортс та адаптували розмір головних героїв саги, «поселивши» їх у кімнати та зали Гоґвортсу в масштабі мініфігурок. Набір містить лише 4 чоловічки стандартного розміру – це декани чарівних факультетів Гоґвортсу. Зате мікрофігурок тут дуже багато – цілих 27! З ними ми зможемо відіграти практично всі ключові сцени саги про Гаррі Поттера. У наборі дотримані всі пропорції для мікрофігурок, також в ньому ми знайдемо Візжащую Хатину, що окремо стоїть, і багато магічних аксесуарів. Дана модель - наймасштабніший будівельний проект серії про Хогварс. Так що запасайтеся терпінням і всією сім'єю приступайте до будівництва грандіозного замку. У цій справі неоціненну допомогу вам нададуть чотири буклети з докладними інструкціями зі збору. Творці намагалися полегшити роботу - ви зрозумієте це відразу після того, як на столі з'явиться вміст величезної коробки конструктора. Деталі запечатані у 40 пронумерованих пакетах. Дроблення елементів спрощує процедуру, перетворюючи складне на просте. По першій інструкції зводяться підвальні приміщення Великого залу та вежі Дамблдора. Тут, зокрема, знаходиться Таємна кімната з великими статуями змій і монументальним обличчям в інтер'єрі. Це одне з вражаючих місць описуваної іграшки. Потім будуються основні об'єкти. Головна особливість нового залу в наборі 11025 Bela Замок Хогвардс – вертикальні різнокольорові вітражі на вікнах. А конструкція вежі включає ряд інноваційних методів кріплення деталей, які допомогли отримати закруглену за формою будівлю. З будівництва підстави починається і зведення іншої половини замку. У ній знаходяться кімнати з гігантськими шахами та літаючими ключами. Нагорі – Бібліотека та Загальна зала. У цих спорудах застосовується та ж вітражна техніка, проте вежі, які ідеально вбудовані по кутах будівлі, створені за іншою технологією.

По завершенню будівництва обидві споруди приєднуються за допомогою спеціальних штирів. І приголомшлива своєю красою модель Гогвортського замку готова! Перша половина включила в себе дуже деталізовану копію екранної споруди, починаючи пагорбами місцевого ландшафту, стежкою у двір, човновим причалом, найвищим шпилем, що нависає над навколишніми об'єктами вежі Дамблдора, годинником на даху Великої зали і фігурками широких над ним дементорів. . Якщо заглянути з внутрішньої сторони конструктора, то інтер'єр залу видасться просто приголомшливим. Такої казкової краси творцям конструкторів ще вдавалося створювати. Порівнятися з нею зможе хіба що обстановка в Загальній кімнаті, яка розташована в не менш вражаючій другій половині замку. Також ця частина виділяється дивовижним мостом, що з'єднує Бібліотеку-Гуртожиток із внутрішнім двором комплексу. У моделі відтворені практично всі значущі приміщення з відповідними оригіналом аксесуарами. Тут є що подивитися та порівняти. Творцям набору вдалося навіть зробити сходи, що рухаються, як у фільмі, причому, на кожному поверсі. До складу іграшки з конструктора 11025 Bela Замок Хогвардс додатково включено кілька автономних будівель. Це п'ять чарівних човнів, роги угорського дракона, Геґрід із парою круглих судин із кришками, гарбузами та павуком, Іва із фордом «Англія», що висить на гілках. Таким чином, ігровий потенціал у набору зростає багаторазово.

Блочні конструктори - конструктори з блоків цегли - найпопулярніший вид конструкторів та іграшок загалом. Конструктори мають чудові розвиваючі особливості: дитина розвиває уважність, усидливість, логіку; звикає до порядку; закріплює лічильні навички. Завдяки цьому конструктор - один з найкращих варіантів подарунка для дитини. Напевно, куплений конструктор забезпечить масу позитивних емоцій і дітям та їхнім батькам.

 

Кількість деталей:< /strong> 6044 шт.

Кількість чоловічків: 31 шт.< /p>

Розмір коробки: 58 x 48,5 x 18 см

Рекомендований вік: від 6 років.

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.