0
0
0

Конструктор Гаррі Поттер - Повернення Лорда Волан-де-Морта (Lari 11345)

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Lari
  • Артикул: 11345
  • Наявність: Є в наявності
675.00грн.

Конструктор Гаррі Поттер - Повернення Лорда Волан-де-Морта (Lari 11345).

У цьому ігровому наборі розігрується сцена повернення Лорда Волан-Де-Морта. Допоможи Harry Potter знайти вихід із ситуації і врятуватися від лиходія!

Сюжет розкривається на моторошному цвинтарі біля могили Тома Редла. Волан-де-Морт за допомогою спеціального порталу у вигляді кубка переніс нашого героя в цю місцевість. Навколо стоїть жахлива атмосфера, яку створюють могили та грізні приведення. Величезна могила Тома має сірий колір із пам'ятником у вигляді ангела смерті. Перед могилою розташований котел, приготований для обродження воскресіння. Скрізь валяються кістки мерців. Попутники Лорда намагаються захопити Гаррі Поттера. Йде страшна битва. Кожен використовує магію і намагається перемогти супротивника. Але хто ж здолає сили зла і подарує світові добро як наш відважний герой? У вас є можливість зайняти бік зла або бік добра. Від вашого рішення залежить кінцевий результат битви.

У комплекті: Гаррі Поттер, Лорд Волан-де-Морт, Пітер Петтігрю, Фігурка Пожирача Смерті, Фрагмент цвинтаря з пам'ятником та могилою, Котел для зілля.

Аксесуари: пам'ятник, чарівний кубок.

Кількість деталей: 209 шт.

Кількість чоловічків: 4 шт. 

Розмір коробки: 29 х 20 х 5 см

Рекомендований вік: від 6 років.

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.