0
0
0

Конструктор "Гаррі Поттер - Матч по квідичу" (Bela 11004)

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Китай
  • Артикул: 11004
  • Наявність: Є в наявності
595.00грн.

Конструктор "Гаррі Поттер - Матч по квідичу" (Bela 11004) - блоковий конструктор високої якості, сумісний з подібними конструкторами інших виробників.

Набір "Гаррі Поттер - Матч по квідичу" – це чарівний спортивний майданчик, представлений полем по квідичу та чотирма вежами факультетів чарівної школи Хогвардс. Центральне місце у ній відводиться трьом золотим кільцям, розміщеним на металевих опорах. Башта Гриффіндора має люк, що відкривається, вежа Слізерина з функцією спливаючого вогню, на вежі Пуффендуй є табло для рахунку, воротар управляється важелем, мітла Маркуса Флінта і наземна гармата з функціями шутера.


Завданням гравця в наборі "Матч по квідичу" є обдурити воротаря і закинути в кільце квоффл. Слід остерігатися бладжера, а інакше запущений з гармати на землі він зіб'є гравця, що літає на мітлі. По обидва боки від кілець у конструкторі Harry Potter, що відбувся по квідичу, встановлені вежі факультетів. Справа можна побачити виконану з сіро-синіх блоків та оснащену гучномовцем вежу факультету Когтевран. Поруч із нею розміщується червоно-жовта вежа Гріфіндор. Прикрашена гербом із зображенням лева, вона має люк, що відкривається. Зліва від кілець у наборі Гаррі Поттер Матч по квідичу розташовується чорно-жовта башта Пуффендуй. На табло, розміщеному на стінах будівлі, можна побачити, яка команда веде рахунок.


 

Розмір коробки: 47х 28,5 х 7 см

Кількість деталей: 540 шт.

Кількість чоловічків: 6 міні-фігурок: Гаррі Поттер, Герміона, професор Снейп, учні - Олівер Вуд, Люціана Боле та Маркус Флінт.

Рекомендований вік: від 6 років.

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.