0
0
0

Конструктор "Гаррі Поттер - Автобус Нічний лицар" (Bela 11342)

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Китай
  • Артикул: 11342
  • Наявність: Є в наявності
495.00грн.

Конструктор "Гаррі Поттер - Автобус Нічний лицар" (Bela 11342) - поверне гравця за часів трансляції третьої частини фільму «Гаррі Поттер і в'язень Азкабана» . 

Конструктор  "Автобус Нічний лицар" - це триповерховий транспортний засіб. Виконане в магічній палітрі фіолетового та чорного кольору, воно прикрашається вивісками з написом Knight bus, інше. Ходова частина громадського транспорту у наборі Harry Potter Автобус Нічний лицар має вигляд заниженої підвіски. Яка базується на чотирьох колесах, вона дозволяє йому розвивати швидкість, неймовірну навіть для чарівного безрейкового транспорту. У передній частині збірної моделі розташовується:

  • кабіна з водієм і сушеною розмовляючою головою;
  • оснащений номерними знаками, фарами та старовинними радіаторними ґратами бампер.

Центральне місце в ній займає пасажирський салон з рухомим ліжком та люстрою, що розгойдується під час руху транспортного засобу. У задній частині транспорту в наборі Гаррі Поттер Автобус Нічний лицар розміщується стійка для кондуктора – Стенлі Шанпайка. Доступ до внутрішнього оздоблення першого та другого поверху забезпечує відкидна бічна панелька. Доступ до третього поверху – знімний дах.

  

Розмір коробки:< /span> 33 х 31 х 7 см

Кількість деталей: 419 шт.

Кількість чоловічків:  3 шт.

Рекомендований вік: від 6 років.

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.