0
0
0

Конструктор Disney Princess - Казковий замок сплячої красуні (арт. 10890)

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Китай
  • Артикул: 10890
  • Наявність: Є в наявності
585.00грн.

Конструктор Disney Princess - Казковий замок сплячої красуні (Bela 10890)

З деталей конструктора можна побудувати замок Сплячої красуні Аврори. Його фасад виконаний у біло-рожевому кольорі із додаванням позолочених елементів. Внизу видно кам'яні стіни, обвиті квітучими рослинами, а нагорі – синій черепичний дах із баштами, гербом та прапором.

Перший поверх замку займає просторий зал, поділений на дві зони. Ліворуч влаштована кухня з дерев'яною стільницею. Тут можна приготувати смачний торт, замішуючи тісто у великій мисці. Навпаки зроблено будуар для принцеси. У ньому є дзеркало, гребінець та флакончики для парфумів.

На другому поверсі замку розташована спальня. Центральне місце у кімнаті займає велике ліжко з фіолетовим покривалом. В основі спального місця заховано схованку. Потягнувши за ручку, можна відкрити секретну скриньку і дістати з неї книжку з казками. Сусідна кімната має кілька призначень. По-перше, тут можна зберігати вбрання та аксесуари Аврори, а по-друге, тут можна встановити прялку з веретеном, зачарованим Малефісентою, що обертається. з якого відкривається вид на все королівство.

І пам'ятай, недалеко розташоване лігво Малефісенти!

Збирай та перебудовуй замок, легко пересуваючи та переставляючи елементи всередині, міняй розташування кімнат у замку та вигадуй нескінченні пригоди з Авророю.

Розмір замку: 29 х 12 х 6 см.

Печера Малефісенти: 11 х 6 х 6 см.

Кількість деталей: 325 шт.

Кількість фігурок: 2 шт. (Аврора та Малефісента) + кролик та фея Мерівеза

Розмір коробки: 31 х 28 х 6 см.

Рекомендований вік: від 6 років.

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.