0
0
0

Конструктор - Bionicle - Король скелетів (KSZ 711-2)

Відгуки:
(0)
  • Виробник: KSZ (Китай)
  • Артикул: 711-2
  • Наявність: Є в наявності
595.00грн.

Конструктор - Bionicle - Король скелетів (KSZ 711-2) - це мега воїн, який об'єднаний з трьох потужних і грізних Біоніклів. Він складається з Сталевого Черепа, Майстри масок Екіму та Черепа-Скорпіона.

  • Екіму - Стародавній Творець масок - істота, що має велику мудрість і могутність. Тисячі років тому він виготовив Маски Сили для використання на благо. Це було до того, як Екіму зрадив його брат Макута. Заздрість Макути порушила природний баланс сил і спричинила сильний вибух, який занурив обох Творців Масок у вічний сон. Тепер, за допомогою сили об'єднаних стихій, Екіму повернутий до життя, щоб вести битву проти зла. . Контролюючи кожен крок поплічників, Сталевий Череп має неймовірну силу. Його важкі, зазубрені леза розрубають будь-кого, хто досить дурний, щоб стати на його шляху. Цілком імовірно, що навіть героїчному Тоа буде потрібна деяка допомога, щоб вистояти проти похмурого та небезпечного сталевого черепа.
  • Череп-Скорпіон уособлення підлості та жорстокості на Окото. Він може тижнями залишатися в засідці, щоб потім в одну мить завдати фатального удару. Черепа-Скорпіони полюють зграями, щоб, у разі чого, миттєво оточити здобич та розправитися з нею. Вони були створені темними силами сталевого черепа, і нескінченно вірні йому. Завдяки скритному та стрімкому пересуванню, а також абсолютному безстрашності та жорстокості, вони стали ефективними служителями сталевого черепа.

Навіть окремо кожен з трьох воїнів грозен і могутній, а об'єднані разом, вони знаходять супер силу кожного окремого воїна багаторазово збільшену за рахунок потрійної магії. 315" src="https://www.youtube.com/embed/smIfAXAUxDw?rel=0" frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen="">

Кількість деталей: 279+ шт.

Розмір коробки: 40 х 29 х 5,5 см.

Рекомендований вік: від 8 років.

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.