0
0
0

Конструктор Batman MOVIE - Напад на Бетпещеру (арт. 10636)

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Bela (Китай)
  • Артикул: 10636
  • Наявність: Немає в наявності
1 995.00грн.

Конструктор "Batman MOVIE - Напад на Бетпещеру" (Bela 10636) - якісний блоковий конструктор, сумісний з аналогічними конструкторами.

Жителям міста Готема часом не солодко доводиться від зловмисників, що тероризують місто. Проте супер герой - Бетмен завжди на сторожі справедливості і готовий захистити мирних жителів.

Бетпечера - це штаб-квартира Бетмена, яка знаходиться в глибокій підземній печері, під скелею. Це місце - місце супер сучасних секретних технологій, які Бетмен використовує у своїй боротьбі зі злочинністю. Пульт управління з численними радарами стеження дозволяє контролювати будь-який куточок Готема. Управляється в цьому командному центрі відданий дворецькій родині Брюса Вейна (Бетмена) - Пенніуорт. Він чітко стежить за порядком, містить усі "беткостюми" в бойовій готовності і завжди допомагає Бетмену по радіозв'язку. той час, коли Бетмен відпочивав після тяжкого дня. Жовта бойова качечка Людини - Пінгвіна, обладнана ракетницями, доставила в печеру її самої і двох озброєних робопінгвінів.

Ну щож, ласкаво просимо! Бетмен є чим зустріти непроханих гостей. До того ж, і облаштована тут же, в Бетпечері, в'язниця для лиходіїв щось запустувала давненько... 


Кількість деталей: 1087 шт.

Кількість чоловічків: 7 шт. + 2 пінгвіна

Розмір коробки: 57,5 х 37,5 х 8 см

Рекомендований вік: від 6 років.

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.