0
0
0

Дитячий науковий набір – Мікроскоп (арт. SK0008)

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Китай
  • Артикул: SK0008
  • Наявність: Є в наявності
295.00грн.

Дитячий науковий набір - Мікроскоп (арт. SK0008) - корисний набір допитливих дітей. Модель мікроскопа функціональна і добре справляються зі своїми функціями. Дитина зможе вивчити і мікросвіт, збільшивши його за допомогою мікроскопа.

Максимально проста конструкція приладу дозволяє дитині із зручністю користуватися нею самостійно, що створить додаткову впевненість у власних інтелектуальних здібностях. Завдяки яскравому світлодіодному підсвічуванню можна добре розглянути зразки для вивчення – ті, що є в комплекті, а також інші, які захоче вивчити дитину.

Регулювання об'єктива за висотою дозволить оптимально налаштувати кут огляду. За допомогою подвійного фокусування: грубої – гвинтами та плавної – окулярами, можна створити ідеальну картинку для кожного випадку.
Збільшення може відбуватися у 100, 400 та у 1200 разів, завдяки чому зразки можуть постати перед поглядом дослідника у трьох різних варіаціях.

Проводячи наукові досліди з мікроскопом, діти дізнаються багато нового для себе і отримають дорогоцінний досвід використання лабораторного обладнання, який стане в нагоді у дорослому житті.

У набір входить: етикетки, пінцет, колби для зразків, пластиковий контейнер, зразки предметного скла.

Живлення: 2 батареї типу АА (не входять до комплекту).
Збільшення мікроскопа: 100х, 400х, 1200х;

Розмір мікроскопа: 24 см

Матеріал: метал, пластик

Розмір коробки: 8,5 x 19 x 24 см

Рекомендований вік: від 6 років.

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.